+90 212 876 27 41 - info@abcinsaat.com
Marka ve ürünlerinizi potansiyel müşteriler ile buluşturun.
Firmamız 2000 yılından itibaren ABC İnşaat Dekorasyon adı altında  sektörde faaliyet göstermekte olup,  müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Bugüne kadar yaptığı tüm çalışmalarda bu ilke doğrultusunda hareket etmiştir.
Firmamızın satışını yaptığı ve profesyonel proje uygulamalarında kullandığı tüm malzemeler  IS0 9001, ISO 14001 ve TSE standartlarına uygun olup  sektöründe öncü, kaliteli, güvenilir, sağlıklı ve dayanıklı ithal ve yerli markalara aittir.
ABC İnşaat Dekorasyon alanında uzmanlaşmış deneyimli kadrosuyla , projelerinizde sizlere her türlü desteği vermeye hazırdır. Firmamız sektördeki tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uygulama alanlarına taşımaktadır. Bu gelişmeler ve yenilikler sayesinde vermiş olduğumuz hizmetin ve kalitemizin her geçen gün arttığını ve bu gelişmelerin bizi diğer firmalardan ayırdığını anlamaktayız. Kalitemizi müşterilerimizin beklentilerinden daha yukarı seviyenin üzerine çıkarmaya çalışmak önceliklerimiz arasında olacaktır.
Sektöründe öncü kurum ve kuruluşlarla sürekli işbirliği içerisinde olan firmamız her geçen gün yeni çözüm ortakları edinmektedir.. Bu katılımlarla birlikte çalışma gücümüz ve direncimiz her geçen gün daha da artmaktadır. 
Tanıtım ve satışını yaptığımız ürün grupları okullar, spor merkezleri, hastaneler, fabrikalar, alışveriş merkezleri mağazalar ve ofislerin yanında orta ve üst düzey konut projelerinin dekorasyonlarında duyulan ihtiyacı, ABC İnşaat Dekorasyon geniş ve kaliteli  ürün yelpazesi ile karşılayabilmektedir. 
Her geçen gün artan referansları, ürün ve  hizmet kalitesiyle ABC İnşaat Dekorasyon , yoluna büyüyerek devam etmektedir.
Kalite ve hizmet anlayışımız, müşteri portföyümüzün istekleri doğrultusunda gelişmektedir. ABC İnşaat Dekorasyon'la birlikte  çalışmanın mutluluğunu  yaşamanız dileğiyle...