+90 212 876 27 41 - info@abcinsaat.com
Marka ve ürünlerinizi potansiyel müşteriler ile buluşturun.

Abc İnşaat websitesine girmeniz veya Abc İnşaat websitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.
 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Abc İnşaat sorumlu değildir.

Abc İnşaat, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


Abc İnşaat işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
 

Abc İnşaat, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

Bu internet sitesi Abc İnşaat 'ın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Abc İnşaat , bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
 

Abc İnşaat bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Abc İnşaat markası ve diğer markalar,Abc İnşaat alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin ("Materyaller") ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır.

Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Abc İnşaat'ın burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Abc İnşaat' dan alışveriş yapmak için üyelik gerekmemektedir. Abc İnşaat' dan alışveriş yapan kişiler, bunun kişisel kullanım amaçlı bir alışveriş olduğunu, yeniden satış amaçlı olmadığını kabul etmiş olurlar.

Abc İnşaat, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır.